.

.

Модели Мека TPU Заштитна Силиконска Телефон Покрие DIY Сликарство Назад Случај За oukitel u7 про Телефон Покритие за oukitel u7 про

Модели Мека TPU Заштитна Силиконска Телефон Покрие DIY Сликарство Назад Случај За oukitel u7 про Телефон Покритие за oukitel

DEN 158.40
DEN 105.00
Количината на стоката
Тековен


Ве молиме бидете сигурни дека плаќање адреса е точна. Ако мислите дека времето е премногу долг, може да изберете и други курир, но треба да ги сноси соодветните трошоци .
Се Враќа Политика
Навистина Погрешна Стоки ќе бидат заменети или пари вратени во 30 дена се врати периоди .
Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата или царинската испостава за да се распрашате за овие обвиненија . Ако дестинацијата е Америка, генерален 20 дена да пристигнат. Ако бавно, тоа ќе пристигне во рок од два месец , Ова ќе зависи од поштата & царина Ефикасност во друга земја. Ако имате било каков проблем ,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. Телефонски број ќе биде прифатена. Секој објект е carfully спакувани за да се обезбеди безбедно испорака за вас. Сите инвентар дозвола продажба на производи се конечни, нема враќање, замена или враќање на средствата .Треба да добиете објект во рок од 20-60 дена .Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе
се прошири датум на испорака прв пат. Ве молиме оставете ги 5-ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги . Предмети мора да се врати во рок од 30 дена од денот примени цел. Значи, ако сакате да се направи експрес испорака, ве молиме да ни даде на точка име и количеството што го сакате, и ние ќе се пресмета ќе вкупната цена вклучувајќи го и превозот . Тоа е клиенти одговорност да плаќаат за и бродот на објектот назад до нас. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката,
ве молиме контактирајте со нас да solove тоа .

Детални карактеристики

Тип:
Половина завиткани Случај
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Транспарентна
Бренд Име:
WEVEYE
Компатибилен Бренд:
OUKITEL
Производот:
дизајн на моделот на телефонот случај
Тип:
боја за цртање на мобилен телефон случај
боја:
шарени
Тежина:
0.04 g
време на испорака:
3 дена
Големина по Пакување:
8*6*8cm
Број На Модел На:
За OUKITEL U7 Про

Слични производи