.

.

Висок Квалитет на Diy УВ Сликарство Обоени Тигар Був Роуз Мек Tpu Случај За highscreen zera f rev. s Покрие Силикони Телефон Чиста Кеси

Висок Квалитет на Diy УВ Сликарство Обоени Тигар Був Роуз Мек Tpu Случај За highscreen zera f rev. s Покрие Силикони Телефон

DEN 151.20
DEN 121.00
Количината на стоката
Тековен


Добредојдовте во мојата Продавница
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)
1. Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" , Тоа не може да биде песна
по парцела лево Кина.Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани
Воздухот Mail ",и да додадете на пари за следење.
2 .Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе
се прошири датум на испорака прв пат.
3 .Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена . Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката,
ве молиме контактирајте со нас да solove тоа .
Висок Квалитет на Diy УВ Сликарство Обоени Тигар Був Роуз Мек Tpu Случај За highscreen zera f rev. s Покрие Силикони Телефон Чиста Кеси

Детални карактеристики

Бренд Име:
ZAGTER
дизајн:
Ткаеше
Тип:
Половина завиткани Случај
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Highscreen
Број На Модел На:
За highscreen zera f rev. s Случај Маска
Модел Број 1:
Случај За Highscreen Zera F S Rev.
Модел Број 2:
За highscreen zera f rev. s Случаи
Модел 3:
Tpu Случај За highscreen zera f s rev.
Модел 4:
Мека Tpu Случај За highscreen zera f s rev.
Модел 5:
Задниот Поклопец За highscreen zera f s rev.

Слични производи