.

.

Луксузна 3D Насликани СТП кожа Флип Случај За Samsung S8 Плус S6 Работ S7 S5 Крави Случај За Samsung Галакси J3 J5 2017 J7 А5 A3 година

Луксузна 3D Насликани СТП кожа Флип Случај За Samsung S8 Плус S6 Работ S7 S5 Крави Случај За Samsung Галакси J3 J5 2017 J7 А5

DEN 342.72
DEN 271.00
Количината на стоката
Тековен

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Луксузна 3 D Насликани СТП кожа Флип Случај За Samsung S8 Плус S6 Работ S7 S5 Крави Случај За Samsung Галакси J3 J5 2017 J7 А5 A3 2016 година

Детални карактеристики

Материјал:
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
дизајн:
Ткаеше,Обичен
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S8 Плус,Галакси S7 Работ,Галакси S5,Галакси S6,Галакси S6 работ,Галакси S7,Галакси S8,Галакси J Серија,Галакси J Серија,Галакси J Серија,Галакси J Серија,Галакси J Серија,Галакси J Серија,Galaxy Серија,Galaxy Серија,Galaxy Серија,Galaxy Серија
Големина:
For Samsung Galaxy S8 Plus galaxie gelaksy galaksi gelaksi cas case
Карактеристики:
За Samsung Галакси S7 Работ за sansung samsun sumsung sumsang маска
Карактеристики 1:
За Галакси S5 торба Samsung mobile Луксузни 3D Насликани СТП кожа;
Карактеристики 2:
За Галакси S6 случај Samsung etui Флип Случај За Samsungcarcaso;
Карактеристики 3:
За Галакси S6 Работ случај Samsung мобилен S8 Плус S6 Работ S7 S5 Крави;
Карактеристики 4:
За Галакси S7 телефон Samsung celular Случај За Samsung Galaxyaccessory;
Карактеристики 5:
За Галакси S8 покрие Samsung ајакс J3 J5 2017 J7 А5 A3 2016defender;

Слични производи