.

.

Види Назад Случај Покрие Настроената Прилагодливи Смена Поправка Клуч Часовничар Алатки

Види Назад Случај Покрие Настроената Прилагодливи Смена Поправка Клуч Часовничар Алатки

DEN 139.68
DEN 98.00
Количината на стоката
Тековен

Ние прифаќаме Alipay.Оставете ни го вашето право адреса пред да се плати,за руски клиенти остави правото Име(вклучува 3 зборовите : )
3. ви благодарам многу.се надевам дека ќе може да се разбере.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.
Повратни информации :
1.Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена,се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Ние нудиме најголем дел од превозот начин за вас да се избере .
Забелешка : Ако сте се одлучиле да купите оваа точка,ве молиме да обрнете, веднаш штом ќе може да се,па ние можеме да брод на што побрзо.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Без разлика дали сте професионален види repairer или само сакате да го смените батериите во вашиот види без да се расправаме на земање на вашите часовници сите на патот до jeweler, овој цврст метал клуч ви овозможува да го отстраните задниот обвивка од вашиот watch да се направи на работа.Бидејќи вашето мислење се многу важни за нашата businesss развој,ние sincerel ве покануваме да оставите позитивен фидбек (Пет Ѕвезди) и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. ако било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас
Враќање Враќање :
1. Карактеристики : Две нозе види настроената види задниот поклопец клуч Можете лесно може да го безбедно да се отвори види задниот капак со користење на тоа Погоден за отворени врати случајот на повеќето часовници Едноставен за користење и целосно Прилагодлив Види настроената само,други додатоци демо на сликата не е вклучен! Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Должина : стан.

Детални карактеристики

Бренд Име:
JAVRICK
Тип:
Алатки
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Ширина:
0inch
Број На Модел На:
50PF2S40380
Материјал:
Други
Функција:
Други
Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции

Слични производи