.

.

12 Пушка Кертриџ Поместена Носителот На Превозникот 30-06 Пушка Кертриџ Паричникот Лов Додаток Escopetas Де Caceria Пиштол Caza

12 Пушка Кертриџ Поместена Носителот На Превозникот 30-06 Пушка Кертриџ Паричникот Лов Додаток Escopetas Де Caceria Пиштол Caza

DEN 171.36
DEN 145.00
Количината на стоката
Тековен

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""ви благодарам многу ! Опис : се Прошири димензии : должина 28cm ширина 13cm Виткање димензии : должина 11cm широк и 13cm Боја : како на сликата покаже Материјал : 500d најлон Карактеристики : Држи школки во лесно се постигне за брзо претовар Две школка циклуси држи до 10 пушка касети .30-06 и поголеми Солиден засилен најлон и 1,9"L најлон школка циклуси Herter е тешки-должност Голем Патрон Превозникот прави претовар побрзо и полесно отколку кога било досега. Две еластична школка циклуси се обезбеди касети и чувајте ги во лесно да се достигне. Има и до 12 пушка касети .30-06 и поголеми. Солиден засилен најлон со две пораби-за 1.9"-долго најлон школка циклуси. Кука и јамка затворање. Се вклопува појаси до 2.75" широк.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
кертриџ превозникот
Материјал:
Најлон

Слични производи