.

.

1x Восок Печат Печат Декоративни Кинески Двојно задоволство восок печат печат, Плик печат DIY восок печат свадба печат гроздобер

1x Восок Печат Печат Декоративни Кинески Двојно задоволство восок печат печат, Плик печат DIY восок печат свадба печат гроздобер

DEN 192.00
Количината на стоката
Тековен


Опис : Печат Дијаметар : 1 инч (2.5 см), Вкупната Должина : 3.5 инчен (9 cm). Материјал : Месинг главата и ружино дрво се Справи. Отстранлив Печат - Лесно да се Промени и да ја Инсталирате. Печатот може да се примени на картички, scrapbooking, стакло, пластика, дрво и повеќе Идеален за разубавувањето и декорирање на ковертот, покани, вино пакет, итн. Пакет се вклучени : 1 x Восок Печат Печат. Пакет се Вклучени : 1 компјутер од Восок Печат Печат


Детални карактеристики

боја:
Кажете ми кои се другите број
Материјал:
Метал
Употреба:
Персоналните Мотото
Бренд Име:
XunMade
Број На Модел На:
восок печат печат
Тип:
Стандард Печат

Слични производи