.

.

KLJUYP Игра На Јасни Марки Бележник Хартија, Занает Јасно печат scrapbooking 332

KLJUYP Игра На Јасни Марки Бележник Хартија, Занает Јасно печат scrapbooking 332

DEN 171.36
DEN 157.00
Количината на стоката
Тековен


Големина : 11 *16cm
Материјал : силикон
Пакување : 1pcs/многу
Фантастичен дизајн за вашите покани/ картички/ пликови.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
CS332
Употреба:
Декорација
Тип:
ролери печат
Бренд Име:
KLJUYP
Материјал:
Силикони
Количина:
1sheet/многу
Големина:
11*16cm

Слични производи