.

.

ПВЦ Цевка Печатач PC конекција електронски букви mechine Кабел ID Печатач Жица Означување Машина S-700 brandnew

ПВЦ Цевка Печатач PC конекција електронски букви mechine Кабел ID Печатач Жица Означување Машина S-700 brandnew

DEN 20496.00
Количината на стоката
Тековен


ПВЦ Цевка Печатач PC конекција електронски букви mechine Кабел ID Печатач Жица Означување Машина S-700 100% brandnew Информации :
кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35usd
Сликата покажува :
Опис :
Оваа Цевка Печатач е 100% сосема нов и е со висок квалитет, лесно за ракување.
спецификации
Надворешни карактеристики : може да се пристапи со компјутер
Резолуција : 300dpi
Печати материјал : ПВЦ, налепници, топлина се смалуваат цевки
Капацитетот на меморијата : 1 G меморија , 128 датотека
Напојување : DC 12 V 3.5 ЕДЕН
Големина : 290 * 270 * 100mm
Тежина : 2.5 KG
Амбиентална температура : 15-35 степени
Забелешка : ве Молиме запомнете да не контактирате доколку ви треба повеќе други производ Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме !! Ви благодариме. Пакет Се Вклучени :
1x Цевка Печатач S-700

Детални карактеристики

Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
S-700
Тип:
букви mechine
Употреба:
id печатач
Резолуција:
300dpi
Печати материјали:
ПВЦ налепници топлина се смалуваат цевки
Капацитетот На Меморијата:
1G меморија 128 датотека
моќност:
DC 12V 3.5 ЕДЕН
Големина:
290 * 270 * 100mm
Тежина:
2.5KG
Температурата:
15-35 степени
Автоматско одделение:
автоматски
Број На Производ:
H0099

Слични производи