.

.

Цвеќиња Лист решетки прекривки покрие поставите утешителот покрие bedsheet Pillowcase 4pc постелнина поставува кралицата цар големина од Памук Bedlinen

Цвеќиња Лист решетки прекривки покрие поставите утешителот покрие bedsheet Pillowcase 4pc постелнина поставува кралицата цар

DEN 5184.00
DEN 2696.00
Количината на стоката
Тековен


.
4pcs Вклучуваат : 1pc* Прекривки маска + 1pc Лист + 2pc pillowcase
кралот големина : кревет(1.5 метар/5feet)или(1.8 метри /6feet )или(2meter)
Кралицата големина на :
1pcs прекривки ги покрие : 200cm * 230cm (79*91inch)
1pcs рамни листови : 230cm *250cm (92*98inch)
2 парчиња pillowcase : 48cm *74cm (19*29inch)
Важно Потсетување!!!
1.Овој производ е 4 ПАРЧИЊА постелнина сетови, тоа е не содржи ватенка!
е прекривки покрие , не ватенка! без пополнување
2.Прирачник за мерење,3-5cm грешка е nomal.Ви благодариме!
3.Ако не можете да изберете ,по плаќањето,оставајќи порака да ни каже производот број,или ние ќе ги испрати по случаен избор.Ви благодариме!
4.Имаме wholesaleprice за масовно купување, pls се чувствуваат слободни да ме известите доколку ви треба.
5.Ве молиме да обрнете attation големина : друга земја различни стандард, ве молиме проверете ја големината на настава кога ќе го купите
6.Различни цената врз основа на различен квалитет.
Сите дизајни во avalible, ве молиме прочитајте го опис на производот внимателно и избор на присвојувањето за вашиот кревет,кога ти се молам на цел.
Ако не сте Задоволни со производот, ве молиме кликнете на следниот линк
1↓
2↓
3↓
4↓
5↓
6↓
7↓
магацин
Ако не сте Задоволни со производот, ве молиме кликнете на следниот линк

Детални карактеристики

Големина:
Queen 4pcs
Ткаенина Густина:
130 * 70
Техника:
Quilted
Бренд Име:
Midune
Апликација Големина:
2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.5 m (5 метри)
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
тема count:
400TC
Ткаенина Count:
40
Број На Модел На:
ACMF025600
Количина:
4 парчиња
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
одделение:
одделение А
Пополнување:
Никој
Тежина:
2
Материјал:
100% Памук
Стил:
Twill
Шема:
Печатени
is_customized:
No
Шаблон Тип:
Plaid
Употреба:
Дома

Слични производи