.

.

50pcs/многу RS1002SWAOX-VA1 ротари switch 20 полу оска posioning пулсот кодирање 15MM

50pcs/многу RS1002SWAOX-VA1 ротари switch 20 полу оска posioning пулсот кодирање 15MM

DEN 1871.04
DEN 1777.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Температурата На Работа:
C
Номинална моќност:
W
Број На Модел На:
RS1002SWAOX-VA1
Max. Оперативен Напон:
V
Отпор Толеранција:
%
Тип:
Ротари Potentiometer
Состојба:
Нови
Технологија:
Potentionmeters

Слични производи