.

.

Копчето авто откопчување се покријат,клучот дупка декорација прстен за toyota е корола 2014 2015 година,автомобил стил

Копчето авто откопчување се покријат,клучот дупка декорација прстен за toyota е корола 2014 2015 година,автомобил стил

DEN 143.52
DEN 108.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Боја Име:
црна, црвена, сина, сребрена
Тип На Објект:
Потпирачи за раце
Објектот Должина:
5.6inch
Име На Модел:
YT-15
Објектот Ширина:
5.6inch
Специјални Функции:
сјај
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Висина:
0.4inch
Објектот Тежина:
0.04kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
Летало
Година:
2014 година 2015 година
Материјал Тип:
Алуминиум

Слични производи