.

.

Видео Камера Camcorders 2.7 Инчен HDV-312P DV Ротирачки LCD Екран Futural Дигитални JUN14

Видео Камера Camcorders 2.7 Инчен HDV-312P DV Ротирачки LCD Екран Futural Дигитални JUN14

DEN 2768.64
DEN 2132.00
Количината на стоката
Тековен


Бидејќи на сила majeures предизвикани продолжување на преговорите, ние ќе се обидеме да се потрудиме да се реши за вас,но не преземе одговорност.7 Инчен HDV-312 P Дигитален Видео Камера Camcorders DV Ротирачки LCD Екран
ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме оставете ја пораката што сакате Европа стандард адаптер,НИ стандард адаптер или велика БРИТАНИЈА стандард адаптер.
Ако сакате да одберете express, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери најдобра цена за вас.
Да се заштити вашиот inrerests, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се sarisfied со тоа.
Увоз на полнење и даночни е resposible од страна на клиентот.8 cm
Пакување листа : Дигитална Камера * 1 Полнач (Европската) * 1 Мин полнење преку USB кабел * 1 AV кабел * 1 англиски јазик прирачник * 1
Ве молиме да не контактирате доколку имате било queations или однесува пред или affter купување.7 инчен 1080 P Дигитален Видео Камера Боја : Црна Школка Материјал : ABS Пластика Дисплеј : 2.7 V 1250m Ah адаптер : Европската приклучокот, текст AC 100-240 V 50 / 60 HZ, излез DC 5 V 1А Камера Моќ : Текст DC 5 V (Мин. Овој линк за вашиот референца. Се надевам дека ќе го добиете 100% задоволство!
Обично пакет ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по исплата потврди.5 * 6cm Пакување големина : 17.7 инчи, 270 степени ротација Сензори : CMOS Оптички зум пати : 16 пати дигитален зум AV излез - ТВ излез : NTSC / PAL (интерфејс 3. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Ви благодариме за да купите од нашата продавница! Ќе добиете 5 ѕвезди повратни информации од нас!
Со нетрпение очекувам да вашата 5 ѕвезди позитивни повратни информации премногу ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детални карактеристики

Пиксели:
0.4 милиони денари или помалку
Употреба:
За Домашна Употреба
NightShot Функција:
No
Филмови Формати На Датотеки:
AVI
Екран На Допир:
Yes
Дополнителна Функција:
Снимањето Функција
Стабилизација На Слика:
Нема Стабилизација На Слика
Тип:
Преносни
Бренд Име:
OMESHIN
Висока Дефиниција Поддршка:
1080P (Full-HD)
Број На Модел На:
2.7 Инчен HDV-312P Дигитален Видео Камера
Тип На Сензор:
CMOS
Големина На Екранот:
2 - 3
Оптички Зум:
10x - 20x
Тежина:
501g-600g
Чување Тип:
SD Картичка
категорија:
HDV-312P 2.7 инчен 1080P Дигитален Видео Камера
Школка Материјал:
ABS Пластика
Екранот:
2.7 инчи, 270 степени ротација
Оптички зум пати:
16 пати дигитален зум
Микрофон / Звучници:
Yes
Поддршка надворешни складирање:
Максимална поддршка 32G
Адаптер:
Европската приклучокот, текст AC 100-240V 50 / 60HZ, излез DC 5V 1А
Пиксели:
24 милиони денари
баланс на белата боја:
Автоматски / Дневна Светлина / Облачно / Флуоресцентно Светло / Блескаво
Пакување големина:
17.2 * 14.2 * 9.8 cm

Слични производи