.

.

Winai Дигитален Видео Камера Full HD 1080P 24MP Мини Камера Со Професионална 3 Touch 16X Зум Безжичниот Далечински Управувач

Winai Дигитален Видео Камера Full HD 1080P 24MP Мини Камера Со Професионална 3 Touch 16X Зум Безжичниот Далечински Управувач

DEN 3839.52
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Пакет:
стандард, додадете 8g картичка, додадете 16g картичка, додадете 32g картичка
Број На Модел На:
HDV-V7
Стабилизација На Слика:
Двојна Стабилизација На Слика
Пиксели:
6 милиони денари повеќе
Чување Тип:
SD Картичка
Употреба:
За Домашна Употреба
Аудио Формати На Датотеки:
N/A
Тип На Сензор:
CMOS
Филмови Формати На Датотеки:
N/A
NightShot Функција:
No
Тежина:
401g-500g
Сензор Големина (инчи):
1/2.88 инчи
Тип:
Преносни
Медиуми Тип:
HDD / Флеш Меморија
Бренд Име:
Winait
Оптички Зум:
Фиксен Фокус
Дополнителна Функција:
Снимањето Функција
Големина На Екранот:
2 - 3
Висока Дефиниција Поддршка:
1080P (Full-HD)
Број На Модел На:
HDV-V7

Слични производи