.

.

2018 Лето Нов Повик Памук Kurze Hosen Herren Лабава Плус Големина Mens Товар Шорцеви

2018 Лето Нов Повик Памук Kurze Hosen Herren Лабава Плус Големина Mens Товар Шорцеви

DEN 1872.00
DEN 1123.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Шорцеви
Шаблон Тип:
Цврста
Должина:
Shorts
Стил:
Сафари Стил
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
LDT7739
Материјал:
Памук
Бренд Име:
WSDyke
Панталона Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Патент Летаат
Одговара Тип:
Лабава
Половината Тип:
Средината
Известување:
Пакетот е без појас

Слични производи