.

.

Allenjoy фотографија позадина Сонце, планински шумски снег зима позадина студио нов оригинален дизајн камера fotografica

Allenjoy фотографија позадина Сонце, планински шумски снег зима позадина студио нов оригинален дизајн камера fotografica

DEN 666.72
DEN 460.00
Количината на стоката
Тековен


Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење. П : Може да винил материјал биде испран? како да се отстрани набори? A : Тоа може да не се мијат, и можете да го користите железо пеглање во задниот дел на позадината со ниска температура за да се елиминира или намали набори, но ве молам не пеглање во предниот дел од позадината или нека позадина допир на вода, затоа што тоа ќе ја уништи позадина. Ако се е точно, можете да цел овој производ директно .Дебели,трајни,светла во боја,без споеви. Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или на нашата e-mail кејт(во)globalego.Пад на превозот 6. Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите.Сега имаме 3 видови на материјал : тенок винил полиестер и подебели оксфорд. Ние може да се според желбите на побарувачката за да дизајнираат уникатна позадина производ.Може да се прилагоди на секоја големина 4.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2. П : Може ли да се печати мојата сопствена слика или дизајн? A : Ние можеме да ви помогне да ги испечатите вашите сопствени слика. П : Здраво, сакам ? луѓето да се земе фото заедно и јас не знам како да изберете големина? А : Здраво, пријател Ако сакате 1-3 луѓето заедно, јас предлагам да го изберете ширина 180cm,250cm,300cm позадина, ако сакате 4-6 луѓе заедно, јас предлагам да го изберете 330cm-467cm.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио.

Детални карактеристики

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Големина:
customize any size
кориснички:
име,датум,фрази,боја,моделот
се применуваат:
студио,фотографии, фотографии,забава,бизнис активност
Основен материјал:
тенка винил,полиестер
Винил Функција:
не може да перење,пеглање backface да се намали набори,затворен,евтини
Полиестер Функција:
мие,пеглање,нема набори,боја повеќе,навистина, отворено,професионални
Други Материјали:
Платно , Свила, Оксфорд ткаенина, ве молиме контактирајте со нас обичај
Пакет:
укината,валани контактирајте со нас на
Друга Услуга:
Повеќе од 5 Парчиња=попусти+брза испорака слободни

Слични производи