.

.

Божиќ Позадина Винил Фотографија Backdrops Компјутер Печатени Божиќ дрво и Подарок кутија за Фото Студио ST-662

Божиќ Позадина Винил Фотографија Backdrops Компјутер Печатени Божиќ дрво и Подарок кутија за Фото Студио ST-662

DEN 714.24
DEN 500.00
Количината на стоката
Тековен


Објектот боја може да има боја разлика од сликата се прикажува, поради набљудувачите и снимање светлина. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување.
Оваа лесна ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина.
(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина.
Предмети ќе бидат светлина и преносни, што го прави лесно да се спушти слушалката на позадина стојат.
Ви благодариме !.
Материјал Тежина : 120 GSM. Олово време е 1-2working дена,
pls бидете трпеливи за да добиете тоа.
2) Топлински со пареа железо на задниот дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно.остави порака до мене. Ве молиме контактирајте со нас)
Опис
Сликовно крпа позадина е нашата најнова и најголема компјутер-насликани на платно.
За : свадба, возрасни, деца, празник партија, комерцијална работа , реклама екранот итн.
Сите ткаенини Крпа потекло се направени во кина и се печатени во времето на цел. ако не се задоволни со трансакцијата,
ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене ,јас ќе одговори во рок од 24 часа и обидете се што е во моја моќ да ги реши сите проблеми.
тип : дигитално печатење
Карактеристики : Светло absorbant , Не-рефлективен не џеб ,компјутерот печатен за реализам.
Точка на испорака од страна на укината, ќе има брчки лесно да се носат. Тоа е нормално, ве молиме да се разбере . Ве молам оставете ме од 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку сте задоволни со тоа кога ќе добиете предмети.

Детални карактеристики

Големина (мм):
300x200cm, 150x100cm, 210x150cm, 250x150cm, 250x180cm, 300x180cm, 300x300cm, 300x250cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Материјал:
Платно
Број На Модел На:
ST-662
Стил:
Деца
божиќ фотографија backdrops:
децата позадина
винил платно:
Компјутер Печатени
Големина (мм):
1500
Предност:
лесна позадина
Оксфорд, Полиестер:
Мие, Обновливи

Слични производи