.

.

Allenjoy позадина фотографија гитара јазик ѕид од тули backdrops фотографски професионални ткаенина photocall новородените

Allenjoy позадина фотографија гитара јазик ѕид од тули backdrops фотографски професионални ткаенина photocall новородените

DEN 666.72
DEN 460.00
Количината на стоката
Тековен

Особено забрзана,Обработени нарачка во рок од 24-48 часа и испраќаат. На пиксел на сликата е најдобро повеќе од 3000px * 3000px, или резолуција најмалку 300dpi.
Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење. Нашата позадина е првенствено наменета за доенчињата,децата, возрасните лица,празници,родендени,свадби итн. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас.Валани испраќање позадина 3. П : Како да го прилагодите на позадината? A : Можете да го испратите да ги прилагодите на информации според броеви на сликата тука. Можете да cantact нас со цел порака и на нашата e-mail кејт(во)globalego. П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе? А : ве Молиме кажете ни големина сакате. Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент.Пад на превозот 6.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака
.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5. П : Како можам да се прилагодите на позадината на продажба? A : Можете да ги испратите на сопствени информации и големината на нашата служба за корисници преку Разговори или Цел Пораки.

Детални карактеристики

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Големина:
customized to any size
кориснички:
текст или дизајн
се применуваат:
фотографија Фото студио,забава, прослава
Материјал:
Тенка винил и Полиестер
Макс. ширина:
300cm(10ft)
Може да се мијат:
Полиестер само
Функција:
Намалување на браздата од пеглање
Производство начин:
И Термички трансфер печатење
Употреба:
Различни големини за различни употреба.
Контактирајте со нас:
Пони#globalego.cn

Слични производи