.

.

Allenjoy фотографски позадина bokeh злато прекрасно дрво backdrops фото печатач винил ткаенина ткаенина оригинални новородените

Allenjoy фотографски позадина bokeh злато прекрасно дрво backdrops фото печатач винил ткаенина ткаенина оригинални новородените

DEN 666.72
DEN 460.00
Количината на стоката
Тековен

Африка, Јужна Америка зема 25-60 работни дена. П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе? А : ве Молиме кажете ни големина сакате. П : Како да го прилагодите на позадината? A : Можете да го испратите да ги прилагодите на информации според броеви на сликата тука. Тоа е префериран избор за фотографи.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака
. За полиестер позадина,може да се мие или железо тоа да се отстрани набори,набори се лесно да се отстранат. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1. Максимална лесна ширина на 300cm (други продавници : максимум може да се намали 180cm,поголема големина позадина треба да се spliced;) Полиестер Материјал : Подебели Максимална лесна ширина на 300cm Може да се перат и пеглаат; Било виткање, лесно да се носат Економска цена, Подобар квалитет! Може да се користи како за внатрешна и надворешна фотографија; Може да се користи и складира за долго време. На пиксел на сликата е најдобро повеќе од 3000px * 3000px, или резолуција најмалку 300dpi. П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас.
За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фото-студио и нашиот стручен тим.

Детални карактеристики

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Големина:
customized to any size
кориснички:
текст или дизајн
се применуваат:
фотографија Фото студио,забава, прослава
Материјал:
Тенка винил и Полиестер
Макс. ширина:
300cm(10ft)
Може да се мијат:
Полиестер само
Функција:
Намалување на браздата од пеглање
Производство начин:
И Термички трансфер печатење
Употреба:
Различни големини за различни употреба.
Контактирајте со нас:
Пони#globalego.cn

Слични производи