.

.

Allenjoy фотографија позадина фаза темно сина дрво кат позадини за видео оригиналниот дизајн новороденче винил ткаенина ткаенина

Allenjoy фотографија позадина фаза темно сина дрво кат позадини за видео оригиналниот дизајн новороденче винил ткаенина ткаенина

DEN 666.72
DEN 460.00
Количината на стоката
Тековен


За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фото-студио и нашиот стручен тим.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе? А : ве Молиме кажете ни големина сакате. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1. П : Колку долго ќе чини за да испратите позадина за мене? A : Ние треба 2-4 работни денови да се произведуваат по нарачка. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост. Нашите дизајнери ќе дизајн за вас.Обично треба да се испрати на сад 12-20 работни дена, Европа, Азија, Океанија зема 15-30 работни дена.
Полиестер Ако позадина е валкано,што може да се фрли ја во машина за перење.Додавање на врвот/дното џеб или дупка 2. П : Како да го прилагодите на позадината? A : Можете да го испратите да ги прилагодите на информации според броеви на сликата тука. инаку печати ќе бидат заматени. П : Како можам да се прилагодите на позадината не е на продажба? A : Можете да го испратите слики или идеи и големина сакате да ја нашата служба за корисници, и нашите дизајнери ќе се обиде да дизајн сличен позадина за вас. Во исто време,бидејќи на нашата позадина материјал или сликовно мастило во различни серии,позадина кога се печатени ќе имаат многу мала разлика.Дебели,трајни,светла во боја,без споеви. Забелешка Бразил зема 40-90 дена. Тенка-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат,поевтини и светлината од Полиестер платно,но се уште е tearproof,Така што е погодна за еднократна употреба(роденден),семејство фотографи Забелешка : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти.

Детални карактеристики

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Големина:
customized to any size
кориснички:
текст или дизајн
се применуваат:
фотографија Фото студио,забава, прослава
Материјал:
Тенка винил и Полиестер
Макс. ширина:
300cm(10ft)
Може да се мијат:
Полиестер само
Функција:
Намалување на браздата од пеглање
Производство начин:
И Термички трансфер печатење
Употреба:
Различни големини за различни употреба.
Контактирајте со нас:
Пони#globalego.cn

Слични производи