.

.

Убави Цвеќиња Фото Позадини За Свадба Дигитално Печатење Портрет Уметност Backdrops Крпа фото снимајте позадина

Убави Цвеќиња Фото Позадини За Свадба Дигитално Печатење Портрет Уметност Backdrops Крпа фото снимајте позадина

DEN 719.52
DEN 576.00
Количината на стоката
Тековен

Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен. Фотографиите изгледаат како модел е всушност таму. Може да биде обвиткан или обесени лесно, мала тежина и лесен за ракување. Совршен за студио, клуб, настан или насловна фотографија. Одлична боја третман и реални детали. Сосема нов, разновиден позадина и е дело на уметноста. Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка е сценско сосема нов компјутер печатени позадина. Светлината е доволно да не биде кавга, но сепак доволно издржливи за да трае и одам на работа, право! Тоа може да биде обвиткан или обесени директно лесно! Тоа е одлична за сите видови на фотографијата : семејство, деца, средношколци, bridals, модели, или дури и комерцијални работи. 1pc позадина
Внимание : имаме 10x16ft,10x20ft,13x20ft,10x13ft, 10x10ft,8x8ft, 5x7ft,5x5ft и други големини за овој стил, Ако ти треба тоа, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.
Повеќе Серија & Стилови Кликнете Тука За Да Ја Посетите Нашата Продавница >>>

Детални карактеристики

Големина (мм):
100x150cm, 150x150cm, 150x200cm, 150x220cm, 300x300cm, 200x300cm, 180x300cm, 300x600cm, 250x250cm, 300x500cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
KIFIERG
Број На Модел На:
Г-0030
Материјал:
Винил
Стил:
Свадба
Големина:
Different sizes to choose
детали:
Само Содржината фотографија Позадина(s)
се применуваат:
Фото Студио,Фотографии,Фотографии Backdrops
Слика Содржина :
Било Содржина На Фотографија
Карактер:
Новороденче,Деца Фотографии,Свадба Фотографии,Фотографот
Тема:
Свадба/Деца Фотографии
Печатени Начин :
Дигитални Печатени,Рачно Насликани Позадина
KEYWORD1:
свадба позадина
KEYWORD2:
Backdrops
Известување:
Производот без заграда или ничија

Слични производи