.

.

Allenjoy позадини за фото студио ноќ зграда автомобил црвениот тепих backdrops професионална камера оригиналниот дизајн

Allenjoy позадини за фото студио ноќ зграда автомобил црвениот тепих backdrops професионална камера оригиналниот дизајн

DEN 666.72
DEN 460.00
Количината на стоката
Тековен

Тенка-Винил Тенки (исто така трајни),меки,лесни,Лесно да се Свитка & Носат,поевтини и светлината од Полиестер платно,но се уште е tearproof,Така што е погодна за еднократна употреба(роденден),семејство фотографи Забелешка : истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти. Нашиот дизајнер ќе го направи рендерирање за вас, тогаш јас ќе ви испрати на рендерирање за да потврдите. Нашите дизајнери ќе дизајн за вас. Дополнителни услуги,ве Молиме контактирајте со нас 1.Пад на превозот 6. П : имам датотеки може да се печатат директно, како да го испратам до тебе? А : ве Молиме кажете ни големина сакате. Нашите дизајнери може да дизајнира различни профили според потребите на секој клиент.Може да се користи повеќе пати,погоден за Професионални Фотографи и Фото Студио. Африка, Јужна Америка зема 25-60 работни дена.Обично треба да се испрати на сад 12-20 работни дена, Европа, Азија, Океанија зема 15-30 работни дена. Ако се сака да се Добие пакет, ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака
. Можете да cantact нас со цел порака и на нашата e-mail кејт(во)globalego.Позадина може да биде персонализирана шаблон,додадете фотографии,менување на бојата/стил 5. П : Како да го прилагодите на позадината? A : Можете да го испратите да ги прилагодите на информации според броеви на сликата тука. П : Што е разлика помеѓу тенки винил и полиестер? A : Тенок винил материјал : Не е водоотпорен; Може да се користи само за внатрешна фотографија; Повеќе за еднократна употреба.

Детални карактеристики

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Големина:
customized to any size
кориснички:
текст или дизајн
се применуваат:
фотографија Фото студио,забава, прослава
Материјал:
Тенка винил и Полиестер
Макс. ширина:
300cm(10ft)
Може да се мијат:
Полиестер само
Функција:
Намалување на браздата од пеглање
Производство начин:
И Термички трансфер печатење
Употреба:
Различни големини за различни употреба.
Контактирајте со нас:
Пони#globalego.cn

Слични производи