.

.

Есен фото позадина Природно дрво фотографија позадина Убави студио фото vinyle Фотографија-студио-позадина 240x300cm

Есен фото позадина Природно дрво фотографија позадина Убави студио фото vinyle Фотографија-студио-позадина 240x300cm

DEN 1098.24
DEN 1098.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина (мм):
150x210cm, 150x240cm, 150x300cm, 180x270cm, 200x300cm, 240x300cm, 300x300cm, 300x450cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
10445
Бренд Име:
SJOLOON
Стил:
Сценско
Материјал:
тенка винил
is_customized:
Yes

Слични производи