.

.

природниот сон фотографија позадина Убави студио фото vinyle Фотографија-студио-позадина Фотографија backdrops 10x10ft

природниот сон фотографија позадина Убави студио фото vinyle Фотографија-студио-позадина Фотографија backdrops 10x10ft

DEN 954.24
DEN 954.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина (мм):
150x210cm, 150x240cm, 150x300cm, 180x250cm, 200x300cm, 240x300cm, 240x240cm, 300x300cm, 300x450cm, 300x600cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
Десет илјади четиристотини шеесет и еден
Бренд Име:
SJOLOON
Материјал:
тенка винил
Стил:
сон
is_customized:
Yes

Слични производи