.

.

Белата Боја Тули Знамиња Бело Дрво Одбор Фотографија Backdrops Студио Фото Позадина Новородените

Белата Боја Тули Знамиња Бело Дрво Одбор Фотографија Backdrops Студио Фото Позадина Новородените

DEN 383.52
DEN 284.00
Количината на стоката
Тековен

Враќање превозот цена треба да се плати од страна на вас, ако тоа не е наш проблем. Оваа мала тежина ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина.
Економски & Обезбеди на Превозот Да се обезбеди твоите најдобри профит и да се обезбеди објект ќе купи од нас е економски, ние обично го изберат економски и обезбедување на превозот методи, како што се Кина Пост Воздух парцела, Кина Пост Големи Парцели, итн.
Материјал :
Сликовно платно (хемиски влакна, може да се свитка). Ние го задржуваме сите права за собирање на дополнителни превозот на товар. ПАКЕТ Ние пак секоја позадина внимателно Ние обично се користат пати пакување, ако треба тек пакување, ве молиме контактирајте со нас пред цел.
Карактеристики :
Светлината absorbant Не-рефлективен
Тип :
Компјутер насликани
Повод :
Свадба, возрасни, деца, одмор партија итн.
Ве молиме оставете порака за слика бројот што го сакате, во спротивно, ќе ви го испратам првиот слика. nappy Промена Кеси nappy мокра торба жените торба пелена торба ул
.
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Големина на :
Ширина 150см, висина 200cm. Парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе потврдите дека сте примиле објектот. Ве молиме цитат ни ако ви треба други големина. Ние навистина загриженост вашите чувства и ние многу се разбере фрустрации може да имате. Ние ќе пак ги со пластична меур заврши за да се избегне гребење и влага. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации или донесе на спорот.

Детални карактеристики

Големина (мм):
100x125cm, 150x200cm, 180x250cm, 200x300cm, 250x360cm, 400x500cm, 100x150cm, 150x220cm, 200x250cm, 240x250cm, 300x500cm, 125x150cm, 150x150cm, 150x300cm, 300x300cm, 300x600cm, 70x125cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
Животот Магија Кутија
Стил:
Деца
Број На Модел На:
YJ58
Материјал:
Винил
Повод:
роденден, свадба, Божиќ, Велигден, партија, танц, матурска, холидеј...
Големина:
width 150cm, height 200cm
Материјал:
Винил

Слични производи