.

.

SJOLOON ѕидовите фотографија позадина тенка винил 3x3m Убави студио фото vinyle Фотографија-студио-позадина 10X10FT

SJOLOON ѕидовите фотографија позадина тенка винил 3x3m Убави студио фото vinyle Фотографија-студио-позадина 10X10FT

DEN 954.24
DEN 954.00
Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Големина (мм):
150x210cm, 150x300cm, 180x250cm, 200x300cm, 240x300cm, 240x240cm, 300x300cm, 300x450cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
10452
Бренд Име:
SJOLOON
Стил:
ѕидови
Материјал:
тенка винил
is_customized:
Yes

Слични производи