.

.

Божиќ Позадина Винил Фотографија Backdrops Компјутер Печатени Божиќ дрво и Подарок кутија за Фото Студио ST-643

Божиќ Позадина Винил Фотографија Backdrops Компјутер Печатени Божиќ дрво и Подарок кутија за Фото Студио ST-643

DEN 714.24
DEN 500.00
Количината на стоката
Тековен

Ве молам оставете ме од 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку сте задоволни со тоа кога ќе добиете предмети. Тоа е нормално, ве молиме да се разбере .
тип : дигитално печатење
Карактеристики : Светло absorbant , Не-рефлективен не џеб ,компјутерот печатен за реализам.
Вашиот позитивен фидбек е најдобар охрабрување за нас.
Оваа лесна ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина. ако не се задоволни со трансакцијата,
ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене ,јас ќе одговори во рок од 24 часа и обидете се што е во моја моќ да ги реши сите проблеми.
Точка на испорака од страна на укината, ќе има брчки лесно да се носат.
Ви благодариме !.
(Доколку имате одредени големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина.
Сите ткаенини Крпа потекло се направени во кина и се печатени во времето на цел. Исто така, ние може да се печати секоја висока-резолуција на сликата дека сте снабдување.
За : свадба, возрасни, деца, празник партија, комерцијална работа , реклама екранот итн.
Материјал Тежина : 120 GSM.
Еве начин да го отстраните брчките :
1) се Тркалаат до цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред.
Референтна слика : (позадина се користи за да се симулираат реалните сценографијата)
Ако ви се допаѓа сликата,напишете го бројот.
Внимание
Ние, исто така, имаат 10 X20ft 10 X10ft 8 X12ft,8 X8ft, 5 X7ft позадина за оваа точка,ако е потребно, ве молиме да ни даде порака!
Ако имаш конкретни големината потреби, било од нашите средини може да се нарача custom-големина.

Детални карактеристики

Големина (мм):
300x200cm, 150x100cm, 210x150cm, 250x150cm, 250x180cm, 300x180cm, 300x300cm, 300x250cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Материјал:
Платно
Стил:
Деца
Број На Модел На:
ST-643
божиќ фотографија backdrops:
децата позадина
винил платно:
Компјутер Печатени
Големина (мм):
1500
Предност:
лесна позадина
Оксфорд, Полиестер:
Мие, Обновливи

Слични производи