.

2 s quare метар =2 парчиња 3 s quare метар =3pcs Не позадина ролни Не ролни.

Тековен

5 Испорака Thmee Packet во САД : 820 дена Кина Пост Воздух Mail : Околу 45 работен Ден Превозот време за Русија ќе бид

Тековен

Не големина информации Mural позадина.8 m Висина = 1 Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина

Тековен

Поднесете вашата цел Плаќања на OK совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на пра

Тековен

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За боја Вистински фотографии и слики се покаже присуство на мала количин

Тековен

5 метри, широчина од 3 метри.99 / метар квадратенБесплатен превозот 3 D Делфини Подводниот Свет позадина цр

Тековен

04 метри во должина и ширина Други политики : Ние не сме одговорни за било тарифа или увозни давачки.Матер

Тековен

Не позадина ролни Купувачот ќе добие соодветната големина Количина : 1 s quare метар = 140cm (W) x 70cm (H) (4'3 "x 2'3") ft К

Тековен

што да направам? Ние ќе се чека за купувачи од 24 часа Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух за с

Тековен

Не позадина ролни Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е це

Тековен

Мора да се знаат и сите детали пред купување на производи Благодарение 16 стандардна големина се достапн

Тековен

Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел Плаќање : · Ние го при

Тековен

2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.Времето за испорака зав

Тековен

Answer : ___________________________ Note : оваа позадина големина на една ролна= 0.53 метар(широк) X 10meter(долго)=5.3 Квадратни ме

Тековен

Па нормално превозот време : во САД се : 723 работни дена АУ : 723 работен ден Европа : 725 работни дена Бразил :

Тековен

Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор.2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве мол

Тековен

72 квадратни метри Површина : (2 На пример, големина : 3 метри широк, 2 Чистење на ѕидот и бидете сигурни дека

Тековен

Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина.Во цел број внатре, напи

Тековен

Купувачот ќе добие соодветната големинаКоличина : 1=140cm(L)×70.

Тековен

Површина : (2 Бидејќи многу мали димензии 6 Материјал : Флеш сребро платно (основен материјал) / HD неплете

Тековен

Ширина x висина = област = цел количество Забелешка : ве Молиме бидете внимателни 1 M2 цел.Производ на логот

Тековен

Според ширината на секој панел на тапет,обележете го вертикални линии на ѕидот Во ред, кој може да го доб

Тековен

Често поставувани прашања за боја Вистински фотографии и слики покажуваат мала количина на боја отстап

Тековен

Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја...

Тековен

И на средината шалче, користете владетел и нож за да се намали вишокот дел и отстранете ги.Во зависност о

Тековен

Материјал : НеплетениМетрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метриИмпериал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадра

Тековен

00 / метар квадратен метар квадратен метар квадратен метар квадратен метар квадратен значи вашиот игра

Тековен

И на средината шалче, користете владетел и нож за да се намали вишокот дел и отстранете ги Потоа, целата

Тековен

Производи име : de Papel parede , позадина , тапети за ѕидови 3 г , 3 D позадина , de Papel Parede 3 D , Фото ѕид мурали , 3 D поз

Тековен

Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купу

Тековен

Треба да се цел Количество : 8(1feet=0.02539 m) Функција На Ѕидот на хартија : Нема мирис, водоотпорен, влага, добр

Тековен

Пишам исклучите намали дел од Panel 2 Излупете задниот Панел 2 за да го отстраните намали дел од Панел 1 зад

Тековен

ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 45stars Ние мора да произведуваат според вашиот точнат

Тековен

Ова не е целосна позадина Ве молиме, напишете ја вашата точно ѕид големина кога наредил, или ме остави по

Тековен

Со иста позадина ролни Mural позадина Ширина и висина.Во цел број внатре, напишете ја вашата големина инфо

Тековен

Ви благодариме !Опис На ПроизводотОпис на производот Внимание ќе процесот на нарачка во рок од 7 дена по

Тековен

Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач.Ве МОЛИМЕ И

Тековен

Плаќање : · Ние го прифаќаме alipay тука · Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на пла

Тековен

Користете scraper да се направи рамна позадина Проверете ја големината на позадината и одговара на образец

Тековен

Не постер Чистење на ѕидот и бидете сигурни дека вашиот ѕид е чиста и рамна ПРАШАЊА и одговори : Како да с

Тековен

Руски пријатели ве молиме наведете вашето име и презиме; Brizilian пријатели, ве молиме да ги доставите ваши

Тековен

Во меѓувреме, означете ги вашите детали на ширината на ѕидот и висината под цел.Купувачот мора да ги про

Тековен

Големина : 53 см широк * 10m долго и една ролна од 5.3 квадратни метри Материјал : Неплетени ткаенини за Употр

Тековен

Во ред, кој може да го добиете она што го сакате.) Според ширината на секој панел на тапет, обележете го ве

Тековен

Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна Било увозни давачки или такси се купувачот 's

Тековен