.

.

Beibehang Позадина обичај фото mural приморскиот град ноќ тв во спалната соба современ дом декорација тапети за ѕидови 3 d papier peint

Beibehang Позадина обичај фото mural приморскиот град ноќ тв во спалната соба современ дом декорација тапети за ѕидови 3 d papier

DEN 1008.00
DEN 726.00
Количината на стоката
Тековен

2 s quare метар =2 парчиња. 3 s quare метар =3pcs . Не позадина ролни. Не ролни.

Детални карактеристики

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Материјал:
свила позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
сопствена позадина
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување

Слични производи