.

.

Beibehang Прилагодено пвц водоотпорен позадина романтична убава dew пеперутка орхидеи бања самолепливи 3D подни плочки

Beibehang Прилагодено пвц водоотпорен позадина романтична убава dew пеперутка орхидеи бања самолепливи 3D подни плочки

DEN 1008.00
DEN 907.00
Количината на стоката
Тековен

04 метри во должина и ширина. Други политики : Ние не сме одговорни за било тарифа или увозни давачки.Материјал : Кожа (стандардно) / 3 D олеснување / водоотпорен платно / водоотпорен жица / трева текстура / не-плетени хартија Користи : дневна соба / постелнина / студија / брак соба / на децата соба / КТВ / бар Купувачот мора да го прочитате : Ѕид Позадина Цена : $ / квадратни метри. Ве молиме, напишете подолу точно ѕид или под големината, или дајте ми порака во времето. : Сајтот цената е само 1 квадратни метри, било која големина на подот мурали се целокупната шема.

Детални карактеристики

Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,3D,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Материјал:
Други
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
Површински Третман:
Exfoliator
Број На Модел На:
Кат Налепници
Стил:
Пастирски
Тип:
Кат Налепници

Слични производи