.

.

3d позадина Зелено дрво трева позадина ѕид фото 3d позадина 3d мурали позадина за дневна соба

3d позадина Зелено дрво трева позадина ѕид фото 3d позадина 3d мурали позадина за дневна соба

DEN 1440.00
DEN 778.00
Количината на стоката
Тековен


5 Испорака Thme
e Packet во САД : 8-20 дена Кина Пост Воздух Mail : Околу 45 работен Ден Превозот време за Русија ќе биде 30-50days или подолго поради строгите локалните царински преглед. 6 : Користете алатка нож, исечете го вишокот дел од страничниот ѕид со крпа за чистење на вишокот на лепило. 8 : Користете алатка нож прекинувачи и приклучоци во одреден крстот четири недели ќе се намали вишокот.76 m 2 заокружување. Треба да се цел Количество : 8
(1feet=0. Треба да се цел Количество : 8
(1feet=0.
Ви благодариме за доаѓање и lood очекувам да вашиот следен wisit!
. 7 : Продолжи крои под.
Ние ќе се прилагодите за вашата големина . 3 : Проверете позадината се тркалаат големина, боја крои се преклопуваат (2~3 cm) 4 : инфрацрвен вертикална или хоризонтална инструмент за да се обезбеди вертикална ѕид. 9 : Природно сушење на вратите и прозорците затворени по изградбата е завршена. 2 : проверете дали ѕидот формирање, нерамна ѕидови користите пред изградбата пломби се пополни ниво. Превозот време за Бразил ќе биде 40-70days или подолго поради строгите локалните царински преглед.8 метри Висока=1.2 метри Висока =2. Треба да се цел Количество : 7
Широк =4m Висока =2m 4m 2м x = 8m 2 заокружување. Ако изберете DHL, Fedex, EMS, aramex превозот ќе биде побрзо, обично 7-15 дена.2 метри Висока =2. Ви благодариме! Што треба да знаете :
Широк x Висока = Квадратни метри
Како да се одвива со цел : На пример : треба да ѕидот
Широк=2.02539 m) Функција На Ѕидот на хартија : Нема мирис, водоотпорен, влага, добра еластичност, димензионална стабилност, се чувствуваат мека и природни, добра вентилација и заштита на животната средина.

Детални карактеристики

Димензии:
Се Прилагодите Големина
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Број На Модел На:
610
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Бренд Име:
слика во слика
Материјал:
Растенијата
Шема:
Персоналните Прилагодување
Стил:
Гроздобер
Тип:
не ткаени
Материјал:
не ткаени
Големина:
Customize Size
Делокруг на примена:
Дневна Соба,Постелнина Соба,Студија,Децата' Соба,Свадба Куќа,Старешини' Соба
Стил:
Модерна,Класични,Земја,За Деца,Европа,Гроздобер,Пастирски

Слични производи