.

.

beibehang 3D постар материјал свила свила крпа балкон голф атмосферски ТВ во спалната соба позадина ѕид de papel parede tapety

beibehang 3D постар материјал свила свила крпа балкон голф атмосферски ТВ во спалната соба позадина ѕид de papel parede tapety

DEN 1344.00
DEN 739.00
Количината на стоката
Тековен

Не големина информации. Mural позадина.8 m Висина = 1. Ние ќе ви даде се пресмета на правилен редослед количина и цената на најчесто поставувани ПРАШАЊА : купувачи наредено да ја напуштат. ве молиме да ни каже. Не позадина ролни.

Детални карактеристики

Димензии:
1 квадратни метри
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
свила позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
16049856
Стил:
Медитеранот
Површински Третман:
Печатени

Слични производи