.

.

beibehang Обичај Фото Позадина Кат Сликарство Шарени Стерео Декоративни Кат Сликарство Mural Дневна Соба во ЖИВО Позадина Ѕид

beibehang Обичај Фото Позадина Кат Сликарство Шарени Стерео Декоративни Кат Сликарство Mural Дневна Соба во ЖИВО Позадина Ѕид

DEN 1824.00
DEN 930.00
Количината на стоката
Тековен

Поднесете вашата цел Плаќања на OK совет : . Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) На пример : треба да ѕид : Width = 2.

Детални карактеристики

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Материјал:
Пластични
Винил Тапет Тип:
Ткаенина Назад Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
14446031
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Модерна
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
Тип:
Винил Позадини
Стил:
Модерна Уметност Апстракт

Слични производи