.

.

beibehang Обичај Фото Позадина Mural Ѕид Налепница Европската Ретро Носталгични Дрвени Кафе Дневна Соба Инструментално Позадина Ѕид

beibehang Обичај Фото Позадина Mural Ѕид Налепница Европската Ретро Носталгични Дрвени Кафе Дневна Соба Инструментално Позадина

DEN 1440.00
DEN 734.00
Количината на стоката
Тековен

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За боја Вистински фотографии и слики се покаже присуство на мала количина на боја отстапување Позадина Galler
3 Купувачи мора да се прочита
Забелешка : ве Молиме да се биде внимателен за цел 1m 2 , Бидејќи многу мали димензии,
1 квадратен метар големина е 125cm(W) X 80см(H) (4'1" X 2'7")нозе Внимание ќе процесот на нарачка во рок од 7 дена по расчисти исплата. Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух за слободни поштенски(ако сте треба ние, исто така може да испрати од express/EMS/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,но купувачот треба да се плати за плаќање). Таванот позадина има сите, и заменет е со свила, дебела крпа Свила дебела крпа карактеристики : целокупната слика се толку мазни како свила дебели. Бидејќи многу мали димензии имаме 12 фиксна големина цел. ве молиме да ни каже.76 квадратни метри совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество На пример : треба да ѕид : Width = 2. Тоа треба адхезивна паста ПРАШАЊА и одговори : Како да се Цел големината на главната слика? Вие треба да ѕид големина.
Купувачот мора да ги прочитате :
mural позадина цена : $ / метар квадратен. · Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и 4-5stars. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : За Царинска Тарифа Ние не презема никаква царина.

Детални карактеристики

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Материјал:
Други
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
16602182

Слични производи