.

.

beibehang Модерен минималистички илустрација шарени секси убавина ѕид обичај големи mural позадина de papel parede став quarto

beibehang Модерен минималистички илустрација шарени секси убавина ѕид обичај големи mural позадина de papel parede став quarto

DEN 1440.00
DEN 734.00
Количината на стоката
Тековен

depois де obter o seu tamanho confirmado e материјал, vamos organizar на produção e entrega о mais rápido possível
.

Детални карактеристики

Димензии:
1m2
Материјал:
Растенијата
Функција:
Топлинска Изолација,Мувла Доказ,Огноотпорни,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Звук-Апсорбирање,Анти-статички,Soundproof
Функција:
Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Бренд Име:
beibehang
Тип:
Хартиените Тапети
Површински Третман:
Печатени
Број На Модел На:
хаи
Шема:
Yes
Стил:
Европа
is_customized:
Yes
боја:
17438079

Слични производи