.

.

Стереоскопски 3D Италијански Врежана Цвет Хартија Mural Спалната соба Ѕидното Сликарство papier де soie Декорација на Ѕидот Фото Ѕид Mural

Стереоскопски 3D Италијански Врежана Цвет Хартија Mural Спалната соба Ѕидното Сликарство papier де soie Декорација на Ѕидот Фото

DEN 959.52
DEN 499.00
Количината на стоката
Тековен


Најчесто поставувани ПРАШАЊА 6 : тоа Е целата mural ?
Нема.
Вие треба да ги купите лепак во хардвер вашата локална продавница пред pasting.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 4 : која е цената ?
Веб-сајтот цена е само за 1 метар квадратен.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1 : Што е со големина на mural позадина ?
Ова е прилагодено mural позадина. Не постои било лепак или испуштање во прав на задниот дел од тоа.
Сепак обично ние ќе им помогне на купувачот да се изјасни пониска вредност за плаќање помалку данок или избегне да биде оданочен.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 5 : Е mural позадина самолепливи ?
Нема.
Но, било која големина е целокупната шема.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 7 : Како за данок ?
Било увозни давачки или такси се купувачите одговорности.
Доколку купите повеќе од 7 метри квадратни, во многу земји, ние може да ви даде бесплатен превозот од express. Па ве молиме да ни кажете на вашите детали ѕид големина (ширина & висина).
Ако не n не кажете ни за вашите омилени површината материјал, ние ќе произведе основен материјал "платно" . Тоа ќе се намали во неколку парчиња, со цел дека тоа би можело да одговараат за меѓународен превозот.
Видете подолу за тоа како да се измери и цел :
Количина= Плоштад се сретна er=Ширина* Висина
Qua ntity 1pcs=1 квадратен метар = 140cm(W) x 70cm(H) (5'2" x 1'97") ft
Количина 2 парчиња=2 квадратен метар = 200cm(W) x 100cm(H) (6'7" x 3'3") ft
Количина 3pcs=3 квадратен метар = 220cm(W) x 140cm(H) (7'3" x 4'7") ft
Количина 4pcs=4 квадратен метар = 250cm(W) x 160cm(H) (8'2" x 5'3") ft
Количина 5pcs=5 квадратен метар = 280cm(W) x 180cm(H) (9'2" x 5'11") ft
Количина 6pcs=6 квадратен метар = 300cm(W) x 200cm(H) (9'10" x 6'7") ft
Количина 7pcs=7 квадратен метар = 330cm(W) x 210cm(H) (10'10" x 6'11") ft
F requently поставувани прашања.

Детални карактеристики

Димензии:
1 квадратен метар
Бренд Име:
JRong
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Модерна
Употреба:
Постелнината Соба
Шема:
Yes
Површински Третман:
Врежана
Тип:
Текстилни Позадини
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
is_customized:
Yes
Функција:
Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно,животна Средина Пријателски,Екстра Дебели,Отпорен на Вода,3D

Слични производи