.

.

beibehang 3D цвет и птица врежана позадина ѕид 3D врежана декоративни сликарство mural обичај големи mural de papel parede

beibehang 3D цвет и птица врежана позадина ѕид 3D врежана декоративни сликарство mural обичај големи mural de papel parede

DEN 1440.00
DEN 734.00
Количината на стоката
Тековен

Плаќање : · Ние го прифаќаме alipay тука. Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух за слободни поштенски(ако сте треба ние, исто така може да испрати од express/EMS/DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-от,но купувачот треба да се плати за плаќање).
por корист escreva o seu материјал preferido e preciso da parede tamanho abaixo на ordem оу мене deixar на mensagem em темпо.os compradores devem ler- : de papel parede de papel parede preço : r $/метро quadrado.05 m em ambos os де altura e largura quando você calcular. Ве молиме. por корист смета bem antes де comprar, muito obrigado!
não há qualquer кола оу кола em pó na parte de trás дали De Papel Parede, não й авто-adesivo de papel де parede.77 metros Quadrados.
nós não somos responsáveis por qualquer direito aduaneiro де importação, mas geralmente nós poderia declarar о храбри mais baixo став ajudá-еве еден pagar menos оу até mesmo não ser taxado. por корист preparar трошоци оу кола em pó antes де postar o de papel parede. largura x Altura = m = quantidade де ordem nota : Por Корист tenha cuidado ordem 1 M2. superfície brilhante.

Детални карактеристики

Димензии:
1m2
Материјал:
Растенијата
Функција:
Топлинска Изолација,Мувла Доказ,Огноотпорни,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Звук-Апсорбирање,Анти-статички,Soundproof
Функција:
Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Бренд Име:
beibehang
Тип:
Хартиените Тапети
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
хаи
Шема:
Yes
is_customized:
Yes
боја:
17538327

Слични производи