.

.

beibehang Сопствени 3D Mural Модерна 3D Стереоскопски Бамбус Камења Ѕид Украси Дневна Соба и Спалната соба Позадина De Papel Parede

beibehang Сопствени 3D Mural Модерна 3D Стереоскопски Бамбус Камења Ѕид Украси Дневна Соба и Спалната соба Позадина De Papel

DEN 1440.00
DEN 734.00
Количината на стоката
Тековен

на OK совет : Ако нозете (инчи) ми Даде информации ќе даде се пресмета на правилен редослед количество Ширина x висина = квадратни метри (квадратни метри) На пример : треба да ѕид : Width = 2. 3 : Пополнете ги деталите Во цел број внатре, напишете ја вашата големина информации 4 : Поднесете вашата цел . Со иста позадина ролни. Не големина информации.
Ве молиме да купат од вашите локални продавници, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи. 2 s quare метар =2 парчиња.

Детални карактеристики

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Тип:
Хартиените Тапети
Стил:
Модерна
Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
13909891
Шема:
Персоналните Прилагодување

Слични производи