.

.

Децата Позадина, Надреалистички пејзаж со pinwheels и виси облаците, Фото Mural за Момче и Девојка во Соба Позадина ѕид хартија

Децата Позадина, Надреалистички пејзаж со pinwheels и виси облаците, Фото Mural за Момче и Девојка во Соба Позадина ѕид хартија

DEN 1435.20
DEN 1435.00
Количината на стоката
Тековен

5 метри, широчина од 3 метри.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот 3 D Делфини Подводниот Свет позадина цртан филм детски соба, спална соба позадина позадина позадина US$ 29.99 /метар квадратен
.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот супер симпатична цртан филм ѕид налепници за деца Крадец Татко малку жолта луѓе декоративни ѕид налепници US$ 12. Потоа,целата шема направени од 7. Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат. ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња).На пример, големина : висина од 2.99 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај mural позадина во ЖИВО позадина спалната соба позадина Sea World US$ 29.5 метри квадратни.
Децата Позадина, Надреалистички пејзаж со pinwheels и виси облаците, Фото Mural за Момче и Девојка во Соба Позадина ѕид хартија
Опис На позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина).Нашата позадина продажба по квадратен метар.99 /set
Бесплатен превозот обичај mural позадина спална соба во ЖИВО позадина позадина мапата на светот US$ 29.
Бесплатен превозот обичај Џунглата Животни Позадина Mural Позадина позадина mural US$ 29.Нарачката единица=висина*ширина.

Детални карактеристики

боја:
Врежана, Свила ткаенина, Памук платно
Стил:
за деца
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof
Материјал:
ЕП
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
Употреба:
Забава,Апарати За Домаќинство
Употреба:
Децата' Соба
Површински Третман:
Врежана
Тип:
Винил Позадини
Број На Модел На:
572673325
Шема:
Бајка замокот
is_customized:
Yes

Слични производи