.

.

10pcs Ниска Температура Заварување Род Алуминиум Магнезиум Сребро Заварување Стапови 2mmx450mm

10pcs Ниска Температура Заварување Род Алуминиум Магнезиум Сребро Заварување Стапови 2mmx450mm

DEN 148.80
DEN 89.00
Количината на стоката
Тековен


Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Се минимизира родител материјал нарушување во текот на заварување.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
.
Пакет Се Вклучени :
10 Pcs x Прачки за Заварување
Забелешка :
Ве молиме овозможи должина грешка поради прирачник за мерење.0
Одлична отпорност на корозија.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Угодно бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.7"
Материјал : Алуминиум магнезиум
Топење температура : за или
Примена : Алуминиум и алуминиумски легури заварување, лемење
Се препорачува за заварување или лемење алуминиум легура : 1060, 1350, 3003, 3004, 3005, 5005, 5050, 6053, 6061, 6951, 7005, и фрлија легури 710. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
BI0003029
Спецификација :
Бренд нови
Боја : Сребрена
Дијаметар : 2mm
Должина : 450 мм/17.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Бојата може да имаат различни како разлика екранот, сака да се разбере.

Детални карактеристики

Бренд Име:
Mayitr
оперативен тековната:
Други
Примена:
Прачки За Заварување
Дијаметар:
2mm
Температурата На Работа:
Други
Должина:
450mm
Заварување Тековната:
Други
Број На Модел На:
Прачки За Заварување
Материјал:
алуминиум магнезиум

Слични производи