.

.

10pcs Метал Алуминиум Магнезиум Заварување Род Ниска Температура Сребро Заварување Стапови 2mmx450mm

10pcs Метал Алуминиум Магнезиум Заварување Род Ниска Температура Сребро Заварување Стапови 2mmx450mm

DEN 149.76
DEN 90.00
Количината на стоката
Тековен


EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.7"
Материјал : Алуминиум магнезиум
Топење температура : за или
Примена : Алуминиум и алуминиумски легури заварување, лемење
Се препорачува за заварување или лемење алуминиум легура : 1060, 1350, 3003, 3004, 3005, 5005, 5050, 6053, 6061, 6951, 7005, и фрлија легури 710.
BI0003029
Спецификација :
Бренд нови
Боја : Сребрена
Дијаметар : 2mm
Должина : 450 мм/17.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.0
Одлична отпорност на корозија.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Пакет Се Вклучени :
10 Pcs x Прачки за Заварување
Забелешка :
Ве молиме овозможи должина грешка поради прирачник за мерење.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Се минимизира родител материјал нарушување во текот на заварување.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.

Детални карактеристики

Бренд Име:
Mayitr
оперативен тековната:
Други
Примена:
Прачки За Заварување
Дијаметар:
2mm
Температурата На Работа:
Други
Должина:
450mm
Заварување Тековната:
Други
Број На Модел На:
Прачки За Заварување
Материјал:
алуминиум магнезиум

Слични производи