.

.

50pieces/ многу ПРЕДВОДЕНА Подводни Свеќа Водоотпорен Декоративни Свеќа Свадба Партија Декорација Флорални Вазна База Светлина Наргиле Светилка

50pieces/ многу ПРЕДВОДЕНА Подводни Свеќа Водоотпорен Декоративни Свеќа Свадба Партија Декорација Флорални Вазна База Светлина

DEN 4704.00
Количината на стоката
Тековен


Лесен за користење, само треба да пресврт на светлината, тоа ќе активни во една.
Превозот :
1.

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
Сино, RGB, Зелена, Црвена, Бела, Топло Бела, Розова, Виолетова
Употреба:
празник
Карактеристики:
Шарени, Водоотпорен, Подводни Мини LED Чај Светлина
Глава Број:
1-19 глава
Осветлување Растојание:
1-5m
Празник Име:
Божиќ
сертификација:
CE,RoHS
Повод:
Градина
Напон:
6V
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
боја:
Јасно
Бренд Име:
KITOSUN
Е dimmable:
Yes
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Должина:
1.25inch
Број На Модел На:
KS-SB-003M
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
CR2032
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
LED Бои За Опции:
Бела, Топло бела, Црвена, Сина, Зелена, Виолетова, Розова, RGB боја се менува
Производ големина:
3CM дијаметар, 2,2 СМ висок
Батеријата:
2 парчиња CR2032 батерии вклучени
Материјал:
ABS Пластика
Апликации:
вазни, цвет ,градина , smooking shisha декорација
Траење На Батеријата:
трае повеќе од 24hours
водоотпорен или не:
Да, тоа е водоотпорен дизајн, Подводни led светло
Прилики:
Свадба ,лица,настани,божиќ ,празници
Име на производ:
Подводни led светла, Водоотпорен LED Акцент Светлина, мини led tealight
Тип:
Партијата & Декоративни Светилки

Слични производи