.

.

2 парчиња/set Златна Путер Нож 201 од не ' Рѓосувачки Челик со Висок Квалитет на Боја Прибор за јадење Dinnerware Flatware Садови Кујна Додаток

2 парчиња/set Златна Путер Нож 201 од не ' Рѓосувачки Челик со Висок Квалитет на Боја Прибор за јадење Dinnerware Flatware Садови

DEN 447.84
DEN 291.00
Количината на стоката
Тековен

И ве молам не измијте ги со челична топка во случај на нула. Тежина : 30g/Еез
2. Боја : Златна, Се Зголеми Златна
2 X Путер Нож
Answer : ___________________________ Note :
1. Ако имате било какви прашања во врска со производи, логистика, плаќање или било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Испорака :
1.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
2 парчиња/set Златна Путер Нож 201 од не ' Рѓосувачки Челик со Висок Квалитет на Боја Прибор за јадење Dinnerware Flatware Садови Кујна Додаток
1. Направени од 201 од не ' рѓосувачки челик, боја и рефлексија на површината полиран
5. 100% сосема нов и висок квалитет
4.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ве молиме да ја плати во рок од Два дена по поставување на цел, така што ќе може да се праќаат без одлагање, или контактирајте со нас со детали. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Плаќање :
Ние прифаќаме сите средства за плаќање на платформа одобрени. Ако некои проблеми предизвика одложување, ве молиме контактирајте со нас да се прошири датум на испорака за вас, отколку на отворен спор. Руски пријатели се обрне внимание : ве молиме пополнете во recipient 's full name кога ќе го поставите цел, поради политиката на руската поштата, инаку ќе си веројатно може да не прими пратката успешно.

Детални карактеристики

Flatware Тип:
Предници
сертификација:
ЕЕЗ,ФДУ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Производство:
путер нож
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
201 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Бренд Име:
GH
боја:
Golden
Тежина:
31g/Pcs
Големина:
15.4*1.8cm
функција 1:
100% сосема нов и висок квалитет
Карактеристика 2:
Направени од 201 од не ' рѓосувачки челик
функција 3:
огледало полирање
карактеристика 4:
Се користи за ресторанот, кујна, забава, свадба и многу други прилики
Карактеристика 5:
Да се шири путер, џем на леб

Слични производи