.

.

Висока Моќ Зум 3 LED Светилки T6 + 2*П5 Светлата 4 Режими 9000LM LED Headlamp Светло+2x батерија 18650 +AC САД/ЕУ Полнач

Висока Моќ Зум 3 LED Светилки T6 + 2*П5 Светлата 4 Режими 9000LM LED Headlamp Светло+2x батерија 18650 +AC САД/ЕУ Полнач

DEN 863.52
DEN 777.00
Количината на стоката
Тековен

Лесно ракување, заштита на животната средина и стабилни перформанси
5. Број на Emitters : 3
6. Ако ви треба побрзо и стабилна испорака, можете да го избра HK Пост, Сингапур Пост или други комерцијални Изразат како што се ЕМС DHL, UPS-от Fed Ex или ТНТ 12 месеци Производителот `s ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот). Прозрачна Флукс : 9000 Lumens(lm)
8. Совршен за кампување, читање, лов, риболов, пешачењето, авто итни случаи, и дома поправка
Спецификации :
1. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Алуминиумски легури школка со отпорен на вода функција
2.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Предните светла
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Цел:
Кампување
Извор На Светлина:
LED Светилки
Wattage:
12W
Зрак Агол:
180°
Водоотпорен:
Yes
Модел на LED Монистра:
T6
сертификација:
CCC,RoHS
Тип На Светилка:
Камп
боја:
Бела

Слични производи