.

.

Д-р-30 Din Железнички Напојување 30W 5V 3А Префрлување Напојување AC 110v/220v Трансформатор Да DC 5v Led Драјвер

Д-р-30 Din Железнички Напојување 30W 5V 3А Префрлување Напојување AC 110v/220v Трансформатор Да DC 5v Led Драјвер

DEN 676.80
DEN 393.00
Количината на стоката
Тековен

Освен Alipay, истакнати задолжен е да се клиентот страна. Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ниска цена и висока сигурност
2. По Услуга
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Инсталирање со EMI филтер, минимум бран
Пакет Содржина :
1 x Din Железнички Напојување 30 W 5 V 3А
Испорака
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, T/T, Western Union и Visa платежни. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Ако ви треба сопствени параметри,ве молиме контактирајте ме!
1. Висока ефикасност и ниска операција температура
5.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. 105 степен целзиусови степени излез capacitor
3. 100% целосна-оптоварување горат-во тест
9. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации.

Детални карактеристики

Излезна Моќност:
1 - 50W
Излез Тип На:
Еден
Број На Модел На:
Д-р-30-5
Излезниот Напон:
DC 5V
Фрекфенција:
47 ~ 63Hz
Излезна Струја:
3A
is_customized:
Yes
Влезен Напон:
85~264VAC;120~370VDC
Ефикасност:
83%
димензија:
78*93*56 mm(W*H*D)
Бран&Бучава:
80mVp-p
НАПОН ADJ. ОПСЕГ:
4.75 ~ 5.5 V
Напон Толеранција:
±2.0%
Сертификат:
УЛ TUV БЛАГАЈНИЧКИТЕ EMC CE
Заштита:
Краток спој/ Текот вчитај/Над напон

Слични производи