.

.

Д-р-120 Din Железнички Напојување 120W 24V 5A Префрлување Напојување AC 110v/220v Трансформатор Да 24v DC ac dc конвертор

Д-р-120 Din Железнички Напојување 120W 24V 5A Префрлување Напојување AC 110v/220v Трансформатор Да 24v DC ac dc конвертор

DEN 1440.00
Количината на стоката
Тековен

Висока ефикасност и ниска операција температура
5.
Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. 105 степен целзиусови степени излез capacitor
3. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Освен Alipay, истакнати задолжен е да се клиентот страна. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 100% целосна-оптоварување горат-во тест
9.
Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. По Услуга
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Инсталирање со EMI филтер, минимум бран
Пакет Содржина :
1 x Din Железнички Напојување 120 W 24 V 5 A
Испорака
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, T/T, Western Union и Visa платежни. Со кратки-коло, и преоптоварување заштита
7. AC влез енергија погоден за светот
4. Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации.

Детални карактеристики

Излезна Моќност:
101 - 200W
Излез Тип На:
Еден
Број На Модел На:
Д-р-120-24
Излезниот Напон:
24v DC
Фрекфенција:
47 ~ 63Hz
Излезна Струја:
5A
is_customized:
Yes
Влезен Напон:
85~264VAC;120~370VDC
Ефикасност:
83%
димензија:
55.5*125.2*100 mm(W*H*D)
Бран&Бучава:
80mVp-p
НАПОН ADJ. ОПСЕГ:
4.75 ~ 5.5 V
Напон Толеранција:
±2.0%
Сертификат:
УЛ TUV БЛАГАЈНИЧКИТЕ EMC CE
Заштита:
Краток спој/ Текот вчитај/Над напон

Слични производи