.

Кодирај : учење кодотМаксимално оптоварување : ≤ 40 A2.Тоа може да научат повеќе од 12 КОМПЈУТЕРИ 2262 или 1527

Тековен

Брод на светот во 1224 часа по уплатата завршен примени,пристигне во повеќето дестинации6 2) Latched / ИнтерЗак

Тековен

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, пр

Тековен

Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет Ние брод на светот,по цел имаат патеката бро

Тековен

Coswall 2 Банда Ресетирате Switch Луксузни Електрични Завеса Shutter Вклучете Еден Контакт Ѕиден Прекинувач​Ако

Тековен

C : Latched Поврзете се "L& Mid Dot" е Latched.Предавателот Далечински Управувач Растојание : 03000m (ве Молиме да забеле

Тековен

AC85 V 110 V 125 V 220 V 240 V 250 V Безжична Реле Далечински Управувач Вклучите Радиото Светлина Switch Систем 1 CH Реле Пр

Тековен

) и пост сервис се дадени за превозот Купувачите треба да се обрне на товарни назад во Кина, ако проблеми

Тековен

1 Speed 1 Motion НАГОРЕ / НАДОЛУ / START / STOPControl Работна Фреквенција 422 MHz~440 MHz Работи Растојание До 100m во празнина о

Тековен

Опис на ПроизводотФабриката за продажба Селектор Voltmeter Changeover префрлате20 A 7 Позиција 3 фазиАко сакате да

Тековен

Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.Ние не плаќаат за царина

Тековен

Текст : 12 V 20 A Состојба : 100% сосема новПак стил actuation : Рокер големина : Прибл.1.4 cm x 6.5 см (L x H)Случај боја : црв

Тековен

Притиснете кое било копче на далечинскиот контролер да се емитуваат сигнал, менувачот два пати и се иск

Тековен

, потоа притиснете кое било копче на далечинско, индикаторот ќе флеш неколку пати, а потоа ќе се задржи о

Тековен

50pcs Мини серија 12*12*4.3 ММ минијатурни тип вертикална им помогнам на еден smd такт се префрлите копчето1.кол

Тековен

Инфраред дифузна одраз на фотоелектрически switch E3 FDS30 C2 трилинија NPN Нормално затворен На прилагодливиИм

Тековен

ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 12 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките н

Тековен

2 Банда средно Switch 3 Начин Прекинувачи Wallpad Луксузни Ѕид Светлина Switch Сатен Метал Панел средно Префрлате

Тековен

start Isv Module Wrap12140end Isv Module Wrap12140Опис на производот : Материјал : Метални + пластикаНапон : 220 V ACВлезот и излезо

Тековен

Најчесто се користи за контрола на осветлување и екстракт вентилација.Натоварени нула линија треба да

Тековен

Име На Производ Литургија ТермостатКонтакт NO(Нормално Отворен)Совет Напон И Струја13 A 110 V / 120 V / 220 V / 240 VAC

Тековен

Сите ненеисправни делови се предмет на 2030% restocking надоместокот, утврден на дискреција на IC Делови Депо. С

Тековен

И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивна

Тековен

Се користи компоненти или квалитет на дефект На интегрирани кола се гарантира за 45 дена Сите ненеиспра

Тековен

SA ЕЛЕКТРОНИКА ТЕХНОЛОГИЈА ОГРАНИЧЕНА SA ЕЛЕКТРОНИКА

Тековен

DC 5 V Учење код безжичниот далечински управувач Приемник модул Предавателот систем за да се Префрлате / Е

Тековен

Софтвер или ажурирање на фирмверот како тоа би неважечка гаранцијата Генерално, повеќето Идентичен про

Тековен

Superheterodyne Приемник МодулКристал вибрации фреквенција стабилизацијасилна антимешањеРаботен напон : DC3 V5

Тековен

Електричар или искусни човековите може да го инсталирате Ако тоа е приспособена во помалку од 3 LUX, на induc

Тековен

SA ЕЛЕКТРОНИКА ТЕХНОЛОГИЈА ОГРАНИЧЕНАSA ЕЛЕКТРОНИКА

Тековен

Бесплатен превозот 6 * 6 * 12 MM SMD микро прекинувач нозе во високи температури допир на едно копче

Тековен

Бесплатен превозот ДС02 НАТОПИ 2малку DIP прекинувач црвено 2 P 2.54 MM Теренот

Тековен

Цени, спецификации, и достапност на сите предмети што се предмет на промена без претходна најава.Полити

Тековен

Електрична Опрема & Резерви Ако не ви се допаѓа на предмети кои сте ги добиле, pls ја врати стоката назад к

Тековен

SA ЕЛЕКТРОНИКА ТЕХНОЛОГИЈА ОГРАНИЧЕНА SA ЕЛЕКТРОНИКА

Тековен