.

.

Топла Продажба Безжичниот Далечински Управувач Прекинувачи 1CH Реле Приемник+1000m Голема Копчето Предавателот Прекинувач 315/433MHZ Учење Кодот

Топла Продажба Безжичниот Далечински Управувач Прекинувачи 1CH Реле Приемник+1000m Голема Копчето Предавателот Прекинувач 315/433MHZ

DEN 1406.88
DEN 1266.00
Количината на стоката
Тековен

Брод на светот во 12-24 часа по уплатата завршен примени,пристигне во повеќето дестинации
6. 2) Latched/Интер-Заклучување : Прес->On (вклучено); Притиснете други копче->Исклучување притиснете едно копче работи/НА, притиснете друг копче стоп/ИСКЛУЧУВАЊЕ. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа.Пред купување,ве молиме бидете сигурни дека вашата aliexpress и alibaba адреса е точна.Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.Сите нарачки ќе се испраќаат преку Меѓународната Воздухопловната услуга освен ако не е посебно договорено од страна на продавачот. Големина : 65*36*17mm(PCB Одбор ,не се вклучени поклопецот) со Големина на Корица : 71*42*22mm Код : Учење код/фиксна шифра Max оптоварување : 1000 W Работи начини : 1)за да се Префрлате/Авто-Заклучување : Прес->On (вклучено); Притиснете повторно->Исклучување притиснете едно копче за едно време работи/НА .Ако стоки помалку од 1,5 Кг,ние брод од страна на Кина Пост Воздух Пошта или по HK Пост Воздух Mail
5. Ние брод на светот,по цел имаат патеката број
2. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил.(1 channel switch(приемник) треба 2 копчиња за далечинска контрола (предавател).притиснете го истото копче повторно е stop/ИСКЛУЧУВАЊЕ. Купи со доверба
2). олабави вашиот прст е stop/ИСКЛУЧУВАЊЕ. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни.
Гаранција и Враќање :
1).Ние го прифатат плаќање дека aliexpress и третото лице за плаќање. 1 channel switch(приемник) треба 1 копче на далечинскиот управувач (предавател). Сите предмети се вратил
мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
MITI
Далечински Растојание:
20-1000m
Гаранција:
1
Број На Модел На:
SKU7878
Карактеристики:
AC85V-250V
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Материјал:
Пластични
Канал:
1
Максимално Оптоварување:
1000W
работни начин:
Бутване авто-заклучување интер-кодот
Фреквенција:
315MHz 433MHz
IC тип:
Фиксна шифра Учење кодот
Тип На:
interruptor
тип б:
безжичен прекинувач
Употреба:
Универзална

Слични производи