.

.

Оригинални нови RV17 switch potentiometer B50K се справи со должина 15mm надворешниот дијаметар 17MM 5pin switch potentiometer

Оригинални нови RV17 switch potentiometer B50K се справи со должина 15mm надворешниот дијаметар 17MM 5pin switch potentiometer

DEN 215.52
DEN 205.00
Количината на стоката
Тековен

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, приклучок, релеи, отпорници(отпор), кондензатори (capacitance) , контактор, прекинувач, интегрирани кола (НАТОПИ, СМД, QFP, BGA, Модули). Преземе фабрика за нарачки! Сорта е многу, не може да испратите сите, ако не можете да најдете на производ во продавницата, можете исто така да се консултираат со мене на интернет, или испратете e-mail на мене, за да се обезбеди брз одговор, цената попусти!
Треба да се купи повеќе квантитет, ве молиме консултирајте се со мене!
Повеќе поволна цена! RV17 switch potentiometer B50 K се справи со должина 15mm надворешниот дијаметар 17 MM 5pin switch potentiometer со завртка заптивка

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CQC
Број На Модел На:
RV17 B50K
Карактеристики:
вклучете potentiometer
Материјал:
Бакар
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Гаранција:
1year
тековната:
100A

Слични производи