.

.

Новиот Безжичен Далечински Управувач Вклучите Пумпа за Вода Мотор LED Далечински Контролер Долга Низа Растојание Предавателот 1000W 315Mhz 433MHz

Новиот Безжичен Далечински Управувач Вклучите Пумпа за Вода Мотор LED Далечински Контролер Долга Низа Растојание Предавателот

DEN 1109.28
DEN 998.00
Количината на стоката
Тековен

Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Ние брод на светот,по цел имаат патеката број
2. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. Зголемување на далечински метод на учење : Притиснете го учење копче за три секунди, индикаторот светлината (што влезе учење државата), за ослободување на учење копчето, притиснете на далечинскиот управувач на било кое копче, индикаторот ќе флеш четири пати по задржи осветлување дека успехот на учењето.Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. 2) Latched/Интер-Заклучување : Прес->On (вклучено); Притиснете други копче->Исклучување притиснете едно копче работи/НА, притиснете друг копче стоп/ИСКЛУЧУВАЊЕ. ) Max Струја : 10 A Контакт Капацитет : 10 A/250 VAC; 10 A/30 VDC,10 A/125 VAC,10 A/28 VDC Оперативни Температура : -40'C~+80'C Работи начин : бутване , авто-заклучување и интер-lock(Прилагодливи од страна на шапка скокач) Излез Држава : Еден/Toggle/Latched прилагоди слободно страна на Скокач на приемникот. 3)Еден/Бутване : Притиснете и задржете->On (вклучено); Ослободување->Off продолжи со притискање на едно копче работи /НА. 1 channel switch(приемник) треба 1 копче на далечинскиот управувач (предавател).Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле. олабави вашиот прст е stop/ИСКЛУЧУВАЊЕ. Во
настан кој соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Големина : 65*36*17mm(PCB Одбор ,не се вклучени поклопецот) со Големина на Корица : 71*42*22mm Код : Учење код/фиксна шифра Max оптоварување : 1000 W Работи начини : 1)за да се Префрлате/Авто-Заклучување : Прес->On (вклучено); Притиснете повторно->Исклучување притиснете едно копче за едно време работи/НА .

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
MITI
Далечински Растојание:
20-1000m
Број На Модел На:
SKU7876
Гаранција:
1
Карактеристики:
AC85V-250V
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Материјал:
Пластични
Канал:
1
Максимално Оптоварување:
1000W
работни начин:
Бутване авто-заклучување интер-кодот
Фреквенција:
315MHz 433MHz
IC тип:
Фиксна шифра Учење кодот
Тип На:
interruptor
тип б:
безжичен прекинувач
Употреба:
Универзална

Слични производи