.

.

Coswall 2 Банда Ресетирате Switch Луксузни Електрични Завеса Shutter Вклучете Еден Контакт Ѕиден Прекинувач

Coswall 2 Банда Ресетирате Switch Луксузни Електрични Завеса Shutter Вклучете Еден Контакт Ѕиден Прекинувач

DEN 477.12
DEN 358.00
Количината на стоката
Тековен


Coswall 2 Банда Ресетирате Switch Луксузни Електрични Завеса Shutter Вклучете Еден Контакт Ѕиден Прекинувач

Ако ви треба монтажа кутија, кликнете на

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CQC,CE,CCC,RoHS
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Карактеристики:
Притисни Копче
тековната:
10A
Бренд Име:
coswall
Гаранција:
2 година
Број На Модел На:
X1-090
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Шампањ/Црна (Изберете Ги Како Ви Се Допаѓа)
панел материјал :
Увезени од Висок Квалитет на КОМПЈУТЕР
Место на Потекло:
WenZhou Кина(Копно)
дизајн:
Притисни Копче За Префрлување
Технологија:
Нерѓосувачки Челик Панел Бранеа
led индикатор:
Yes
користат за:
Осветлување

Слични производи